Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Další Miss
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.07. 2024
Dnes má svátek Drahomíra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Finalistky České Miss 2013 odletěly do Filipín

24. 01. 2013 | Aktuality
Ve středu 23.1. 2013 zamávalo deset krásných finalistek letošního ročníku soutěže Česká Miss 2013 zimě a sněhu a vydalo se na soustředění na exotické Filipíny. V předvečer odletu se sešly na neformálním setkání v pražské luxusní restauraci Le Patio, kde se představily zástupcům médií a partnerů a prozradily, co všechno je na filipínských ostrovech čeká.

Uchazečky o korunku krásy v soutěži Česká Miss 2013 měly od rána nabitý program, natáčely rozhlasové vizitky pro hlasování posluchačů rádia Frekvence 1, jejich kadeře si užily péči kadeřníků a vlasových stylistů Franck Provost a krásky absolvovaly fitting plavek Fashion Island, které obléknou poprvé na prosluněných filipínských plážích.

Finalistky České Miss 2013 odlétají do FilipínFinalistky soutěže Česká Miss 2013 a hosty provedl příjemným odpolednem moderátor rádia Frekvence 1 Petr Vágner, kterého dívky znají již z regionálních castingů. Přítomné pozdravila a pozvala k návštěvě exotické destinace paní velvyslankyně Filipín Evelyn Austria-Garcia a o svou zkušenost s téměř dvouměsíčním pobytem na ostrovech se podělila i Miss Earth Tereza Fajksová, která titul na světové soutěži získala právě na Filipínách.

Pobyt na Filipínách bude jako vždy nabitý zajímavým programem od začátku do až do odletu 5. února. Skupina přiletí do hlavního města Filipín Manily přes Dubaj. V Manile je po příletu čeká kromě focení a natáčení atmosféry této pulsující asijské metropole řada společenských akcí. Navštíví například školu pro nevidomé děti, kterým předají speciální hračky české výroby. V Manile je čeká také účast ve druhém kole prezidentských voleb na českém velvyslanectví. Filipínští partneři dokonce usilují o schůzku s úřadujícím filipínským prezidentem. Nechme se překvapit, zda k ní nakonec skutečně dojde.

Z Manily skupina finalistek soutěže Česká Miss 2013 přeletí na ostrov Palawan, který je známý nejen krásnými plážemi. Hlavní atrakcí, kterou finalistky navštíví, bude světově proslulá podzemní řeka, která je dokonce zapsána mezi přírodními divy světa. Palawan skýtá nádherné prostředí pro natáčení a focení.

Z Palawanu se přeletem opět vrátí na centrální ostrov Luzon, tentokrát do oblasti Subic/Clark. Jedná se o rozvíjející se oblast na sever od Manily. V této oblasti byla americká vojenská základna, takže zajímavým bodem programu bude jistě návštěva vojenské lodě. Oblast je také známá krásnou exotickou přírodou. Další z atrakcí bude Zoobic, což je safari s místní faunou. Finalistky pohlédnou do očí například tygrům nebo krokodýlům.

Dále je čeká návštěva delfínů v místním Ocean Adventure parku nebo kurz přežití v džungli. Hlavní náplní bude ale samozřejmě focení a natáčení všeho, co finalistky zažijí a s čím se v této vysoce exotické a atraktivní zemi setkají. Televizní diváci uvidí krásu dívek i Filipín především v kampani a ve finálovém večeru, můžou se těšit na to, jak se dívky zhostí speciálních úkolů, které pro ně kreativní tým, včetně scénáristy a moderátora Libora Boučka, připravil.

23.3. 2013
se v přímém přenosu na Prima Family rozhodne, která z finalistek letošního ročníku se stane královnou krásy. Česká Miss 2013 získá kontrakt v hodnotě 1 000 000 Kč.

Zdroj, foto: Česká Miss

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !