Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Další Miss
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.07. 2024
Dnes má svátek Martina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Jak se daří vítězkám soutěže Česká Miss 2013?

3. 04. 2013 | Aktuality
Vítězky finále soutěže Česká Miss 2013 prožily první týden po zvolení v jednom kole. Finále České Miss 2013 se uskutečnilo v sobotu 23.3. 2013, už druhý den v neděli ráno ale měly Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová a Blesk Česká Miss Earth Monika Leová nástup na celodenní focení prvních oficiálních fotografií vítězek a také prvních ateliérových fotek pro média.

V dalších dnech předvelikonočního týdne vítězky soutěže Česká Miss 2013 absolvovaly řadu rozhovorů, on-line chatů a focení. Aby měly možnost po náročném předfinálovém a finálovém programu také trochu relaxovat, absolvovaly jedno natáčení rozhovoru v salonu Franck Provost, kde dívky své vlasy s radostí svěřily do rukou kadeřnic, které je hýčkaly masáží hlavy, regenerační péčí a drobnou úpravou vlasů. „Přesně tohle jsme potřebovaly, přála jsem si, aby masáž neskončila“, smála se Lucie Kovandová.

Jak se daří vítězkám soutěže Česká Miss 2013?Moniku Leovou čekalo v týdnu po zvolení velké překvapení. Obdržela pozvání na večeři na její počest. Setkání s vietnamskou komunitou se uskutečnilo v restauraci Hoang Thanh a kromě Moničina tatínka, který je vietnamského původu, se jí zúčastnil také například velvyslanec Vietnamské republiky Do Xuan Dong, Předseda Svazu Vietnamců V ČR Hoang Dinh Thang a pozváni byli i zástupci České Miss.

Monika, která jindy nejde pro slovo daleko, byla očividně dojatá: „To je úžasné, čekala jsem, že to bude komorní, spíš neformální, ale tady je to jako na svatbě“. Monika miluje asijskou kuchyni a sama ji ráda vaří, takže skvělou večeři si vychutnala a ukázala, že s hůlkami to opravdu umí. Pozdě večer odjížděla domů s náručí plnou květin a rozhodnutím, že se konečně začne učit vietnamsky.

Týden končil Velikonoční svátky a pro některé vítězky soutěže Česká Miss 2013 to konečně znamenalo setkání s blízkými v soukromí. V pátek odpoledne, dřív než si odjely užít krátké volno, se po pracovním programu všechny tři krásky sešly u barvení a dekorování vajíček. Tvořivé odpoledne si náležitě užily – vyzkoušely si klasické barvy, ale také barvení v cibulových slupkách, dekorování a lepení.

Doteď jsem si myslela, že jsem zručná, ale když na to tak koukám, tak nevím“, zapochybovala Gabriela, ale jakékoliv pochybnosti o své šikovnosti vyvrátila ve chvíli, když začala jarním motivem na tváři dekorovat Lucii. Vítězky soutěže Česká Miss 2013 si také rozbalily vajíčka s hračkou a s chutí se zakously do čokoládových zajíců. A protože jsou zdravě soutěživé, střihly si závod ve vyfukování vajec. Na otázku, kdo vyhrál, svorně odpovídají „Já“.

Zdroj, foto: Česká Miss

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !